کد خبر:4100 | 14:16:06 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح آرامش بهاری در۶۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی
اجرای طرح آرامش بهاری در۶۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی
حجت الاسلام هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در حال حاضر ۹۶ بقعه متبرکه در استان خراسان جنوبی وجود دارد که از این تعداد ۴۴ بقعه محوری و شش بقعه نیز شاخص کشوری هستند. وی با بیان اینکه در سال گذشته ۷۹۷ هزار نفر زائر در بقاع متبرکه استان حضور داشته اند، افزود: […]

حجت الاسلام هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در حال حاضر ۹۶ بقعه متبرکه در استان خراسان جنوبی وجود دارد که از این تعداد ۴۴ بقعه محوری و شش بقعه نیز شاخص کشوری هستند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۷۹۷ هزار نفر زائر در بقاع متبرکه استان حضور داشته اند، افزود: سال گذشته در ۴۰ بقعه متبرکه استان مراسم محوری لحظه تحویل سال برگزار شده است.

خبر جدید  فعالیت 300 کتابخانه در سطح مساجد خراسان‌جنوبی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سال گذشته ۷۰ روحانی در بقاع متبرکه کار تبلیغ را انجام داده اند، گفت: از مجموع روحانیون ۳۲ روحانی بومی و ۳۸ روحانی اعزامی از قم بوده اند که امسال این رقم دو برابر خواهد شد.

وی با بیان اینکه طی طرح نوروزی سال گذشته ۳۶ خیمه معرفت برپا شده است، عنوان کرد: طرح آرامش بهاری نیز ۶۰ بقعه متبرکه با حضور ۵۲ روحانی بومی و ۶۲ روحانی اعزامی برگزار خواهد شد.

خبر جدید  افزایش نسبی دمای هوا در خراسان جنوبی

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به اینکه غرفه کودک و نوجوان در تمامی بقاع متبرکه استان ایجاد خواهد شد، بیان کرد: مشاوره های خانوادگی و همسرداری نیز از جمله برنامه های اجرایی اداره کل اوقاف در طرح نوروزی سال ۹۷ است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۴۳ زائرسرا و ۷۸ سوئیت در سطح بقاع متبرکه استان وجود دارد، اظهار داشت: وجود ۹۷۵ سرویس بهداشتی و ۳۳ آشپزخانه از دیگر خدمات اداره کل اوقاف به مردم و زائران است.

خبر جدید  خراسان جنوبی میزبان کاروان خدام رضوی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی ادامه داد: در سال جاری ۳۵ سوئیت و ۱۷ هزار زائرسرا نیز به امکانات اداره کل اوقاف استان افزوده شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب