به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، نشست تخصصی روسای هیات ورزشی خراسان جنوبی با مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در سالن جلسات جدید اداره کل برگزار شد.

مهران پور معاون ورزش اداره کل نیز در این مراسم عنوان کرد: برنامه های عملیاتی سال جاری، طرح استعدادیابی، المپیاد برترین های سال ۹۸، آیین مدال آوران و قهرمانان حوزه ورزشی، لیگ های استانی و کشوری را جزء دستور کارها این جلسه اعلام کرد.

خبر جدید  ابلاغ طرح بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات بانکی کشاورزان

وی با اشاره به برخی از مشکلات در هیات ورزشی را در کمیته انضباطی هیئت حل کنید افزود: ۷۰ درصد از وقت ما در اداره کل صرف این موضوع شده که برخی از موضوعات دیگر را هم تحت شعاع قرار می دهد.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز تاکید کرد: مبالغ اجاره را صاحبان ملک پرداخت کنید. وی بیان کرد: برای این گونه مسائل دیگر وقت نخواهیم گذاشت. مهران پور به عدم تکمیل اسناد مالی توسط هیات ورزشی اشاره کرد و گفت: سازمان بازرسی به ما هشدار می دهد و حتی این موضوع به وزارت خانه هم کشیده شود شایسته استان هم نیست.

خبر جدید  رفع ممنوعیت صادرات ۴قلم کالای عمده به افغانستان

وی از هیئتی که تعهدات خود را به وزرشکار نامی استان عمل نکرده است اشاره و بیان کرد: حساب این هیئت را بسته ایم تا به تعهدات خود عمل کند و دیگر هیچ کمکی به آن نخواهیم کرد.

IMG_20190612_181755

IMG_20190612_181708IMG_20190612_181659