خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/03/01 12:42
شناسه خبر : 3615

آسیب های اجتماعی برخاسته از جهل انسان است/علم لازمه جهل زدایی

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر پنج شنبه در دومین دوره انتخابات بانوان فرهیخته خراسان جنوبی بیان کرد: جمعیت بانوان فرهیخته می تواند الگوهایی برای سطح جامعه معرفی کند. وی با بیان اینکه این جمعیت می تواند مادران و همسران نمونه ای داشته باشد، افزود: این جمعیت حافظان حریم خانواده […] ...

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر پنج شنبه در دومین دوره انتخابات بانوان فرهیخته خراسان جنوبی بیان کرد: جمعیت بانوان فرهیخته می تواند الگوهایی برای سطح جامعه معرفی کند.

وی با بیان اینکه این جمعیت می تواند مادران و همسران نمونه ای داشته باشد، افزود: این جمعیت حافظان حریم خانواده هستند که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: متاسفانه امروز دیوار برخی از خانواده ها ترک برداشته که اگر مورد توجه قرار نگیرند، فروپاشی می کنند.

خبر جدید  جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در بیرجند برگزار می‌شود

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه انسان می تواند  پایین درجه و یا بالاترین درجه را داشته باشد، اظهار کرد: مقام انسان به پست، ریاست و موقعیت اجتماعی نیست.

وی با بیان اینکه انسان می تواند با زدودن جهال به بالاترین درجه انسانیت برسد، افزود: جهل زدایی نیازمند علم است و علم نیز نیازمند عمل است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: خداوند متعال بهای انسان را بهشت تعیین کرده بنابراین نبادی خود را به کمتر از بهشت بفروشیم.

خبر جدید  دیوانگی آمریکا درپی شکست ها در غرب آسیا/ نابسامانی بازار ارز نشانه بی تدبیری مسئولین

وی با بیان اینکه باید برای رسیدن به کمال، موانع را رفع کنیم، افزود: جهل زدایی یکی از موارد مهمی است که باید در راه رسیدن به رشد به آن توجه شود.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه آسیب های موجود در جامعه برخاسته از جهل انسان ها است، افزود: هواهای نفسانی همواره سد راه توسعه انسان است.

خبر جدید  روستای اکبریه در گیر و دار پاسکاری مسؤولان/ طرح جایگزینی مینی‌بوس به جای اتوبوس روی میز شورای شهر

وی با بیان اینکه دشمن از جهل برخی انسان ها سوء استفاده کرده است، افزود: تشکل های دینی و جمعیت بانوان فرهیخته استان می تواند در رفع آسیب های اجتماعی بسیار موثر واقع شود.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به شخصیت فاطمه زهرا (س) بیان کرد: این بانو، شخصیت کامل و جامعه عالم بشریت بوده و باید الگوی بانوان قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)