کد خبر:3615 | 12:42:13 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آسیب های اجتماعی برخاسته از جهل انسان است/علم لازمه جهل زدایی
آسیب های اجتماعی برخاسته از جهل انسان است/علم لازمه جهل زدایی
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر پنج شنبه در دومین دوره انتخابات بانوان فرهیخته خراسان جنوبی بیان کرد: جمعیت بانوان فرهیخته می تواند الگوهایی برای سطح جامعه معرفی کند. وی با بیان اینکه این جمعیت می تواند مادران و همسران نمونه ای داشته باشد، افزود: این جمعیت حافظان حریم خانواده […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر پنج شنبه در دومین دوره انتخابات بانوان فرهیخته خراسان جنوبی بیان کرد: جمعیت بانوان فرهیخته می تواند الگوهایی برای سطح جامعه معرفی کند.

وی با بیان اینکه این جمعیت می تواند مادران و همسران نمونه ای داشته باشد، افزود: این جمعیت حافظان حریم خانواده هستند که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: متاسفانه امروز دیوار برخی از خانواده ها ترک برداشته که اگر مورد توجه قرار نگیرند، فروپاشی می کنند.

خبر جدید  افزایش 25 درصدی تصادفات فوتی در محورهای خراسان جنوبی

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه انسان می تواند  پایین درجه و یا بالاترین درجه را داشته باشد، اظهار کرد: مقام انسان به پست، ریاست و موقعیت اجتماعی نیست.

وی با بیان اینکه انسان می تواند با زدودن جهال به بالاترین درجه انسانیت برسد، افزود: جهل زدایی نیازمند علم است و علم نیز نیازمند عمل است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: خداوند متعال بهای انسان را بهشت تعیین کرده بنابراین نبادی خود را به کمتر از بهشت بفروشیم.

خبر جدید  بدرقه 12 شهید در خراسان جنوبی

وی با بیان اینکه باید برای رسیدن به کمال، موانع را رفع کنیم، افزود: جهل زدایی یکی از موارد مهمی است که باید در راه رسیدن به رشد به آن توجه شود.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه آسیب های موجود در جامعه برخاسته از جهل انسان ها است، افزود: هواهای نفسانی همواره سد راه توسعه انسان است.

خبر جدید  انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب فرهنگی/ انقلاب ایران برای جهان اسلام دغدغه دارد

وی با بیان اینکه دشمن از جهل برخی انسان ها سوء استفاده کرده است، افزود: تشکل های دینی و جمعیت بانوان فرهیخته استان می تواند در رفع آسیب های اجتماعی بسیار موثر واقع شود.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به شخصیت فاطمه زهرا (س) بیان کرد: این بانو، شخصیت کامل و جامعه عالم بشریت بوده و باید الگوی بانوان قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب