کد خبر:3812 | 10:28:22 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آرامش و عزت ثمره همنشینی با قرآن است
آرامش و عزت ثمره همنشینی با قرآن است
 به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی صبح شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت مهرورزی والدین نسبت به فرزندان اظهار کرد: بر اساس مبانی دینی هر کس به فرزند خود مهر ورزیده و او را شاد کند خداوند در روز قیامت او را شاد می‌کند. مدیر کل […]

 به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی صبح شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت مهرورزی والدین نسبت به فرزندان اظهار کرد: بر اساس مبانی دینی هر کس به فرزند خود مهر ورزیده و او را شاد کند خداوند در روز قیامت او را شاد می‌کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: یکی از وظایف والدین نسبت به فرزندان آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان است چرا که این کتاب آسمانی رسم درست زندگی کردن و سبک زندگی دینی را به آنان می‌آموزد.

خبر جدید  همایش شیرخوارگان حسینی در هرمزگان

رضایی ادامه داد: هر چند حفظ قرآن بسیار با ارزش است ولی عمل به آن که زمینه‌ساز سعادت و خیر دنیوی و اخروی است بسیار با ارزش تر است.

وی با اشاره به ویژگی‌های خانواده آسمانی افزود: برای خانواده‌های قرآنی نیز چون سایر افراد جامعه مشکلات متعدد  وجود دارد ولی اینگونه خانواده‌ها در اوج مشکلات با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

خبر جدید  کمبود آب؛ مانع اجرای کامل کمربند سبز بیرجند/ راه‌اندازی دو خانه‌ محله دیگر در بیرجند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه آرامش و داشتن روح بلند ثمره همنشینی با قرآن است، گفت: قرآن برای همیشه زنده و جاوید است چرا که محدود به زمان، قوم خاص و ملیت ویژه‌ای نیست.

رضایی اظهار کرد: نجات انسان در گرو اقتدا به قرآن و عترت است و هیچ کدام از نحله‌ها و فرقه‌های مختلف شکل گرفته در طول تاریخ نتوانستند سعادت انسان را تأمین کنند.

وی با اشاره به ضروت ترویج و پایبندی به سبک زندگی قرآنی ادامه داد: یکی از مهمترین مؤلفه‌های سبک زندگی قرآنی احترام ویژه به والدین است و بر اساس تعالیم قرآنی باید با پدر و مادر نرم ترین زبان را داشته باشیم.

خبر جدید  تاراج گورهای امانتی + عکس

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: یکی از راه‌های انس کودکان و نوجوانان با قرآن برگزاری جشنواره‌های قرآنی است و امیدواریم بتوانیم در بین همکاران تبلیغات خراسان جنوبی یک لشکر قرآنی شکل دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب