کد خبر:3819 | 13:03:43 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آرامش، ثمره همنشینی با قرآن است
آرامش، ثمره همنشینی با قرآن است
گروه معارف- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نجات انسان در گرو اقتدا به قرآن و عترت است، گفت: آرامش، عزت و داشتن روح بلند ثمره همنشینی با قرآن است. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی، امروز ۱۲ اسفند، در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده تبلیغات اسلامی […]

گروه معارف- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نجات انسان در گرو اقتدا به قرآن و عترت است، گفت: آرامش، عزت و داشتن روح بلند ثمره همنشینی با قرآن است.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی، امروز ۱۲ اسفند، در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت مهرورزی والدین نسبت به فرزندان، اظهار کرد: بر اساس مبانی دینی هر کس به فرزند خود مهر ورزیده و او را شاد کند؛ خداوند در روز قیامت او را شاد می‌کند.
وی بیان کرد: یکی از وظایف والدین نسبت به فرزندان آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان است چرا که این کتاب آسمانی رسم درست زندگی کردن و سبک زندگی دینی را به آنان می‌آموزد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: هر چند حفظ قرآن بسیار با ارزش است ولی عمل به آن که زمینه‌ساز سعادت و خیر دنیوی و اخروی است بسیار با ارزش تر است.
رضایی با اشاره به ویژگی‌های خانواده آسمانی افزود: برای خانواده‌های قرآنی نیز مانند سایر افراد جامعه مشکلات متعدد وجود دارد اما اینگونه خانواده‌ها در اوج مشکلات با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه آرامش و داشتن روح بلند ثمره همنشینی با قرآن است، تصریح کرد: قرآن برای همیشه زنده و جاوید است چرا که محدود به زمان، قوم خاص و ملیت ویژه‌ای نیست.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: نجات انسان در گرو اقتدا به قرآن و عترت است و هیچ کدام از نحله‌ها و فرقه‌های مختلف شکل گرفته در طول تاریخ نتوانستند سعادت انسان را تأمین کنند.
رضایی با اشاره به ضروت ترویج و پایبندی به سبک زندگی قرآنی ادامه داد: یکی از راه‌های انس کودکان و نوجوانان با قرآن برگزاری جشنواره‌های قرآنی است و امیدواریم بتوانیم در بین همکاران تبلیغات خراسان جنوبی یک لشکر قرآنی شکل دهیم.
وی یادآور شد: یکی از مهمترین مؤلفه‌های سبک زندگی قرآنی احترام ویژه به والدین است و بر اساس تعالیم قرآنی باید با پدر و مادر نرم ترین زبان را داشته باشیم.
انتهای پیام

خبر جدید  بیش از 21 هزار تماس تلفنی با مرکز مشاوره 1480 در خراسان جنوبی

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب