کد خبر:683 | 10:46:29 - شنبه 30 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت دانش‌آموزان مصدومِ حادثه واژگونی مینی‌بوس در قائنات
آخرین وضعیت دانش‌آموزان مصدومِ حادثه واژگونی مینی‌بوس در قائنات
سرپرست آموزش و پرورش قائنات آخرین وضعیت دانش‌آموزان مصدومِ حادثه واژگونی مینی‌بوس را تشریح کرد. احمدی سرپرست آموزش و پرورش قائنات در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره سانحه واژگونی مینی‌بوس حامل دانش آموزان در کیلومتر ۸۰ محور فرعی بیرجند-موسویه گفت: این مینی‌بوس سرویس دانش‌آموزان نبوده و سرویس بین‌شهری بوده که دانش‌آموزان نیز در آن بوده‌اند. […]

سرپرست آموزش و پرورش قائنات آخرین وضعیت دانش‌آموزان مصدومِ حادثه واژگونی مینی‌بوس را تشریح کرد.

احمدی سرپرست آموزش و پرورش قائنات در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره سانحه واژگونی مینی‌بوس حامل دانش آموزان در کیلومتر ۸۰ محور فرعی بیرجند-موسویه گفت: این مینی‌بوس سرویس دانش‌آموزان نبوده و سرویس بین‌شهری بوده که دانش‌آموزان نیز در آن بوده‌اند.

خبر جدید  دام، لوازم خانگی و دارو در صدر کالاهای قاچاق

وی تصریح کرد: مینی‌بوس بین‌شهری از روستای چاهک موسویه به قومنجان در حال حرکت بوده که به دلایلی که هنوز مشخص نیست، واژگون می‌شود و برای مسافران و دانش‌آموزان ما هیچ اتفاقی نیفتاده است.

احمدی گفت: دانش‌آموزان از روستای چاهک موسویه به قومنجان می‌رفتند که مینی‌بوس دچار سانحه می‌شود و خوشبختانه همه دانش‌آموزان این مینی‌بوس اکنون حال‌شان خوب است و صدمه ندیده‌اند.

خبر جدید  روایتی از دلیری بزرگ‌مردی کوچک

سرپرست آموزش و پرورش قائنات با اشاره به اینکه دانش‌آموزن حادثه دیده به مدرسه رفتند، گفت: مینی‌بوس بین‌شهری از روستای چاهک موسویه به قومنجان در حال حرکت بوده که به دلایلی که هنوز مشخص نیست، واژگون می‌شود و برای مسافران و دانش‌آموزان ما هیچ اتفاقی نیفتاده است.

احمدی‌فر درباره وضعیت دانش‌آموزان دختری که در این حادثه مصدوم شده‌بودند، گفت: دو تن از دانش‌آموزان در این سانحه مصدوم شده‌بودند که به بیمارستان منتقل و پس از معاینه و عکسبرداری و اطمینان از صحت آنان به مدرسه بازگشتند.

خبر جدید  کاهش 7 درصدی مصرف برق با تغییر ساعت کاری

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب